Follow

Forum Numerologiczne - Odkryj Symbolikę i Tajemnice Numerologii

Forum o numerologii, kompendium wiedzy numerologicznej, tajniki numerologii, teoria w praktyce, cenne porady doświadczonych pasjonatów numerologii

Aura Dnia

1 dzień miesiąca

Każdy dzień ma swoją aurę. W tym dziale będę opisywała poszczególne dni miesiąca.

przez Moris » 1 gru 2014, o 17:11

Aura dzisiejszego dnia :)

Dzisiaj 1 dzień miesiąca. W tym dniu powinien zapanować pokój i sprawiedliwość. Im więcej projektów rozpoczniecie w tym dniu, tym lepiej. Energia działania będzie widoczna przez najbliższe parę tygodni, zatem warto zainwestować w siebie.
Bardziej jednak nastawmy się na działanie w grupie, niż w pojedynkę - będzie łatwiej. Teraz liczy się dobro ogółu.
Rano i do południa mamy ogromny zapał, po południu mogą nas opuścić siły i wena. Nie dajmy się
Co nagle to po diable, więc zanim zaczniemy działać, najpierw wszystko dobrze przemyślmy.
Mamy dużo oczekiwań w tym dniu, dużo pomysłów, dużo optymizmu.

Osoby urodzone 1 dnia miesiąca to osoby silne, przywódcze, samodzielne, uparte i dominujące. Bardzo cenią sobie niezależność.
To wibracja twarda - męska, choć czasami właściciele tej wibracji będąc "zdominowani" przez inne wibracje, tracą na swej pewności siebie, chowają się w sobie, stają się mniej pewni siebie, zakompleksieni.
Potencjał człowieka urodzonego w dniu o wibracji 1 to siła samostanowienia - oto JA jestem, oto JA działam, Ja to robię lepiej, JA to zrobię sam. Przez te cechy często są źle odbierani - jako osoby zarozumiałe i egocentryczne, a chcą po prostu działać, bo często kieruje nimi nadgorliwość, ale też pęd do bycia pionierem, liderem, szefem.
Taka postawa ma dobre i złe strony. Dobra to ta, że mogą pociągnąć za sobą tłumy, są taką iskierką w tłumie. Złe, że gdy inni widzą, iż 1 radzi sobie sama, zostawiają ją, a wtedy 1 ka odczuwa frustracje, że nie doceniono jej.

Afirmacja na dzisiaj
" Dzisiaj kieruje mną miłość"
"Kocham siebie i jestem kochany".
Wszechświat jest księgą na­pisaną w języ­ku matematyki - Galileusz
Administrator

Zodiak: Waga
Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Droga życia: 9

Powrót do Aura Dnia