Follow

Forum Numerologiczne - Odkryj Symbolikę i Tajemnice Numerologii

Forum o numerologii, kompendium wiedzy numerologicznej, tajniki numerologii, teoria w praktyce, cenne porady doświadczonych pasjonatów numerologii

Aura Dnia

10 dzień miesiąca

Każdy dzień ma swoją aurę. W tym dziale będę opisywała poszczególne dni miesiąca.

przez Moris » 10 gru 2014, o 02:25

Aura dzisiejszego dnia :)

Dzień w wibracji 10.
Wibracja doskonała – Słońce ( 1 ) i Chaos ( 0 ) - razem PEŁNIA. Z Chaosu powstał Porządek. Wibracja transformacji i ogromnych możliwości. Zależy wszystko od nas, czy będziemy patrzyli na zero jak na coś, co nas ogranicza, czyli NA zero, czy będziemy patrzyli PRZEZ zero i dostrzeżemy bezmiar możliwości i szans.
10 to ogromna transformacja. Sama jej doświadczałam parokrotnie, gdy wpływała na mnie energia tej wibracji, np. w Tranzycie .
Mamy szansę na zrealizowanie wszystkiego, co w naszym życiu jest pozytywne i dobre dla nas. Wszystkiego, co „zatrzymało się” nawet miesiąc temu.
Zero neutralizuje trudne aspekty Jedynki. Przede wszystkim wzrośnie nasza energia. Będziemy chcieli zrealizować wiele spraw, działań, które mają szansę na sukces.
Duży apetyt na życie : urok osobisty, sexapeal, twórcza energia, witalność – wszystko na najwyższym poziomie. Grzechem by było nie wykorzystać tego wszystkiego.
Napisałam, że Zero łagodzi zapędy Jedynki – jej zapędy egocentryczne, zatem uda się to wszystko, co nie opiera się tylko i wyłącznie na osobistych korzyściach. Trzeba podjąć się zadań, które przyniosą korzyść i przyjemność także innym.
Uważajmy na to, co wypowiadamy, z jakimi intencjami, ponieważ dzisiaj możemy wprowadzić koło karmiczne w ruch – nieopatrznie.
Myślcie pozytywnie, bądźcie aktywni. Idealny dzień na rozpoczęcie dowolnego programu ćwiczeń.
Szczególnie korzystny dzień dla wibracji 1, 5, 7.

Ludzie urodzeni 10 dnia miesiąca to ciekawe osobowości, jednakże dość uparte i nie lubiące przyjmować cudzych rad, ani poleceń. Są co prawda mniej uparci i „twardzi”, niż ci urodzeni w wibracji 1 w Dniu Urodzenia, ale tak samo odważni i czynni.
Często idą tam, gdzie inni boją się nawet postawić stopę. Idealiści, buntownicy, ekscentrycy. Mają niewyparzony język i ich cięte, szybkie riposty nie mają sobie równych.
Nie znoszą autorytetów i mdłych dyskusji. Często polemizują i mogą tym wywoływać kłótnie.
Dużo w nich dualizmów. Zazwyczaj są tolerancyjne, ale jeśli jest w nich cień dyskryminacji to przybiera często postać zawziętości, nieprzejednania i mściwości.
Dom nie jest dla nich miejscem, w którym chcieliby spędzić większość życia – nie można ich nazwać domatorami. Kochają podróże, zmiany, towarzystwo.
Mogą powtarzać non stop te same błędy niczego nie ucząc się.
Największa aktywność tych osób to okres II Cyklu Produktywnego – druga jego część, czyli od ok. 40 roku życia.


Afirmacja na dziś

„ Dzisiaj nie wydaję pochopnych osądów”
„ Unikam fizycznego napięcia podczas stresu”
„ Ufam swej intuicji”
Wszechświat jest księgą na­pisaną w języ­ku matematyki - Galileusz
Avatar użytkownika
Administrator
 
Zodiak: Waga
Posty: 370
Dołączył(a): 15 cze 2013, o 11:16
Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Droga życia: 9

Powrót do Aura Dnia 


  • PODOBNE TEMATY
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
cron

Tematy bez odpowiedzi

Nowe posty