Follow

Forum Numerologiczne - Odkryj Symbolikę i Tajemnice Numerologii

Forum o numerologii, kompendium wiedzy numerologicznej, tajniki numerologii, teoria w praktyce, cenne porady doświadczonych pasjonatów numerologii

Aura Dnia

11 dzień miesiąca

Każdy dzień ma swoją aurę. W tym dziale będę opisywała poszczególne dni miesiąca.

przez Moris » 11 gru 2014, o 00:31

Aura dzisiejszego dnia :)

Dzień w wibracji 11.
Liczba Mistrzowska, rządzi nią planeta Uran – planeta rewolucji, nagłych wydarzeń. Władca Wodnika, czyli sprzyja największym przemianom duchowym. Daje przenikliwość i inwencję, ale też samotność, czasami samotność we dwoje, wszak 11 to dwa silne aspekty indywidualne – dwa silne EGO.
Prawdopodobnie w tym dniu Ziemia jest bliżej nieba – na planie energetycznym / duchowym.
W tym dniu możemy przeżyć mistyczne uniesienia, doznać olśnień, wzrasta intuicja.
Dobrze jest dzisiaj pościć – wtedy ciało oczyszcza się z toksyn i lepiej słyszymy swój wewnętrzny głos.
Nie jest to dzień hołdujący zmysłom, dogadzaniu sobie, raczej na wyciszenie i kontemplację.
Mogą wydarzyć się sytuacje nieoczekiwane, nagłe, zatem zanim cokolwiek rozpoczniemy, należy mieć plan doskonały, dobrze wszystko przemyśleć.
Nie róbmy niczego na siłę – wymagana rozwaga i cierpliwość.
Jako, że wibracja ta to dwie 1 ki, zatem uważajmy, by nie wchodzić z butami w czyjeś życie, nie narzucać własnych opinii, nie wykłócać się o nic.
Powinniśmy być inspiracją dla innych, działać uspokajająco na otoczenie.
Możemy dzień ten przerobić na poziomie wibracji Mistrzowskiej 11, ale i na poziomie wibracji podstawowej 2 ( 11 redukuje się do 2 ).
Jeśli chcemy przeżyć go na poziomie wibracji 2 – uważajmy na swe myśli, by były jak najbardziej optymistyczne, przytulajcie się dużo do osób, które kochacie, nie uciekajcie od innych, starajcie się nie szastać zdrowiem. Dbajcie o układ nerwowy.


Ludzie urodzeni 11 dnia miesiąca to niepoprawni marzyciele, duchowi przewodnicy, guru, opiekunowie. To także egocentrycy, samotnicy z wyboru, niestabilni emocjonalnie.
11 ki najczęściej są samotne, ale nie dlatego, że nie mają szczęścia w życiu – po prostu tak działa ta wibracja najczęściej. Mimo, iż są otoczeni przyjaciółmi, większość życia przeżywają w samotności, z poczuciem osamotnienia.
11ki uwielbiają chcieć partnera, który już ich nie chce. Są „cierpiąco - przeżywające”, ze względu na zbytnią wrażliwość. Do tego mają tendencję czuć się pokrzywdzone.
Nie tylko chodzi o tych, którzy mają 11 kę w dniu urodzenia, ale też o tych, którzy mają wibrację 11 w liczbie Drogi Życia, czy na przykład w zestawieniu imienia, np. imię Ewa.
Karmicznie – 11 ka nie może skupiać się wyłącznie na sobie i koniecznie nie może szkodzić innym, bo wtedy zaciaga ogromny dług.
Często pomagają innym zapominając o sobie. Otoczenie postrzega je jako osobowości silne i samowystarczalne, zatem nawet nie domyśla się, że ci „naturalni opiekunowie” mogą potrzebować pomocy.
Mogą przejawiać w charakterze zbytnią dumę, która utrudnia im kontakty.
To indywidualiści z oryginalnymi pomysłami. Często w drugiej połowie życia osiągają sukcesy i sławę.
Są sprawiedliwe i bardzo tolerancyjne. Bardzo lubiane.
Przede wszystkim są silne energetycznie, bardziej zaradne i samodzielne, niż osoby urodzone 2 ego dnia miesiąca.
Bardzo intensywnie wszystko przeżywają. Problemem dla nich są ekstremalne uczucia, z którymi nie radzą sobie, ponieważ wywołują one ogromne napięcie emocjonalne, które doprowadza je do załamań nerwowych, a wtedy zaczynają narzucać swą wolę, stają się kłótliwe i zaborcze.
Będzie im się zawsze wiodło w życiu, gdy poświęcą się dla dobra innych – będą wspierać, pomagać, przewodzić, leczyć ducha.


Afirmacja na dziś

„ Dzisiaj nie marnuję czasu i energii w oczekiwaniu na pomoc od innych”
„ Trwam przy własnych decyzjach „
„ Dbam o swe ciało i ducha „
Wszechświat jest księgą na­pisaną w języ­ku matematyki - Galileusz
Avatar użytkownika
Administrator
 
Zodiak: Waga
Posty: 370
Dołączył(a): 15 cze 2013, o 11:16
Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Droga życia: 9

Powrót do Aura Dnia 


  • PODOBNE TEMATY
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
cron

Tematy bez odpowiedzi

Nowe posty