Follow

Forum Numerologiczne - Odkryj Symbolikę i Tajemnice Numerologii

Forum o numerologii, kompendium wiedzy numerologicznej, tajniki numerologii, teoria w praktyce, cenne porady doświadczonych pasjonatów numerologii

Aura Dnia

15 dzień miesiąca

Każdy dzień ma swoją aurę. W tym dziale będę opisywała poszczególne dni miesiąca.

przez Moris » 15 gru 2014, o 01:13

Dzień w wibracji 15.
Słońce i Merkury ( 1 + 5 ). Jednym słowem Ja w obliczu darów tego świata, by nimi rozkoszować się, doświadczać ich, itd.
6 ka to Wenus, zatem wszystko, co związane z miłością będzie na pierwszym miejscu. Wenus to także piękny wygląd, ciało, uciechy cielesne, nowości, sztuka.
Powinniśmy cieszyć się życiem i sobą. Dzisiaj możemy spotkać na swej drodze pomocnych ludzi, wybrać się w podróż lub na imprezę do klubu, czy przyjaciół.
Nie przesadzajmy z alkoholem i jedzeniem.
Wzrośnie nasza atrakcyjność, seksualność, aura, energia. Dzień dobry, a wręcz bardzo dobry, by do maksimum wykorzystać swój potencjał twórczy.
Nie należy zaczynać nic nowego, bo nie jest to dobra wibracja, w której raczej szaleć będą zmysły, a intuicja będzie zakopana.
6 ka to hormony min, do tego pełnia Księżyca – uważać na zaburzenia systemu nerwowego, nadpobudliwość.
15 ka to umiar, więc i ja radzę we wszystkim dzisiaj zachować umiar.

Ludzie urodzeni 15 dnia miesiąca najczęściej boją się odpowiedzialności. Trochę ona ich przeraża. Niby chcą sprawować opiekę nad kimś, ale gdy tylko przychodzi sytuacja, że trzeba poddać się pewnym wymogom, to 15 ka może dać nogę.
To ludzie, którzy kochają nowinki. Pełni energii i wewnętrznego żaru – namiętności.
Bardzo ważna jest dla nich fizyczność, toteż nie są zbyt wierne – kochają intensywność przeżyć w związkach, a gdy to kończy się, zaczynają nudzić się i szukają nowych podniet. Nie zapominajmy, że wibrację 15 w Tarocie przedstawia karta Diabeł
Duża zmienność życia u 15 ek. Ta ruchliwość i zmienność jest jak rollercoaster i często powoduje, ze żyją dosłownie na krawędzi, a to znowu przyczynia się do chorób, nawet nerwowych.
Gdy tak zaczyna się w ich życiu dziać, to powinny zatrzymać się i zwrócić w stronę swego ducha, aby wyciagnąć na światło dzienne swój cień emocjonalny.
To swoista szansa dla nich, którą powinni wykorzystać, a gdy tego nie uczynią „jazda” rozpoczyna się od nowa.
Mają przed sobą wiele życiowych możliwości, których często nie dostrzegają, a życie naprawdę daje im wiele wiele szans, wiele otwartch drzwi, przez które wystarczy tylko przejść...Mogą wiele osiągnąć, zdobyć sukces, sławę, pieniądze, gdy tylko opanują ten chaos i wewnętrzną „gorączkę”.
Bardzo dobrzy przyjaciele. Nie lubią samotności i nudy.
Mężczyźni spod 15 nie są zbyt lojalni ( przepraszam Panowie ) - nie ma lepszych flirciarzy Potrafią zdobyć prawie każdą kobietę.
Kobiety są zmysłowe, dobrze zbudowane, wierne. Otaczają swych partnerów dość przesadną opieką.

Afirmacja na dziś

„ Wybaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili – nie mszczę się”
„ Mam dobry i stabilny plan na życie”
„ Jestem lojalny wobec siebie i przyjaciół / partnerów”
Wszechświat jest księgą na­pisaną w języ­ku matematyki - Galileusz
Administrator

Zodiak: Waga
Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Droga życia: 9

Powrót do Aura Dnia