Follow

Forum Numerologiczne - Odkryj Symbolikę i Tajemnice Numerologii

Forum o numerologii, kompendium wiedzy numerologicznej, tajniki numerologii, teoria w praktyce, cenne porady doświadczonych pasjonatów numerologii

Aura Dnia

20 dzień miesiąca

Każdy dzień ma swoją aurę. W tym dziale będę opisywała poszczególne dni miesiąca.

przez Moris » 20 gru 2014, o 03:35

Dzień w wibracji 20.

Dzień zgodny – ciepły, miły. Więcej słuchajmy, mniej mówmy. Zróbmy coś dobrego dla drugiej osoby. Podarujmy uśmiech, miłe słowo, przytulmy się do kogoś.
Zbliżają się święta, więc pięknym gestem byłoby obdarowanie kogoś potrzebującego...
Do głosu dojdzie dyplomacja i cierpliwość.
Choć piszę o pozytywnych stronach tej wibracji, to kryje ona w sobie także antagonizmy.
20 to 2 i 0, czyli Księżyc i Nieskończoność. 2 ka to emocje i psychika, zatem od nas zależy, co w tym dniu będzie u nas dominowało – cierpliwość, czy niecierpliwość ? Dyplomacja, czy jej brak ?
Pomyślne spotkania z ludźmi, owocne kontakty, podróże, rozmowy, praca w grupach.
Nie siedźmy sami w domu. W dniu o wibracji 20 może nagle odezwać się ktoś dawno niewidziany, czy niesłyszany.
Uważać na słowa, bo 2 ka to klątwy, rzucanie uroków, itd. Afirmować tylko pozytywne myśli, mówić tylko pozytywne rzeczy.

Ludzie urodzeni 20 dnia miesiąca są bardziej łagodni i bardziej gotowi na ustępstwa, niż ci, którzy urodzili się 2 dnia miesiąca. Mają mniejszy chaos w sobie.
Jednakże mają więcej tzw. masek – nie pokazują do końca swego prawdziwego JA. Są to osoby bardziej dynamiczne, bardziej solidne i skore do ugody, niż ich „znajomi” spod wibracji czystej 2.
Łatwo adaptują się do zmian. Kochają piękno, przyrodę, zwierzęta.
Kochają przemawiać publicznie, lubią być w centrum. Najlepiej, by ich teatralne gesty zrobiły na innych wrażenie. Potrafią przybierać różne pozy, choć nie są to ich pozy naturalne – 20 ki często „grają” jakieś role na scenie życia.
Uwielbiają, gdy uwielbia się je ;) Kochają otaczać się ludźmi coś znaczącymi.
Pogodni, weseli.
Lubia dawać, współdziałać. Ogromna intuicja.

Afirmacja na dziś
„ Wiem co chcę w życiu robić „
„ Nie spoczywam na laurach – szukam nowych wyzwań”
„ Nie obawiam się samotności „
Wszechświat jest księgą na­pisaną w języ­ku matematyki - Galileusz
Administrator

Zodiak: Waga
Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Droga życia: 9

przez Wedrussa » 21 gru 2014, o 12:09

o mój dzień...20..
jak dla mnie było ciężko, dostałam mandat, dużo spięć...za szybko wszystko się działo...
Ale 20 to dzień moich urodzin..opis chyba raczej do mnie pasuje..:D
pół żartem , pół serio....
Moderator

Zodiak: Ryby
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Droga życia: 3

przez Moris » 21 gru 2014, o 15:38

Wedrusso, dzień urodzenia w jakiejś wibracji przynosi wiele cech, które można określić na jego podstawie, ale nie można całkowicie, ponieważ ważna jest Liczba Duszy, Przeznaczenia, Materialnego Ja, Imienna, Imion, Nazwiska...oj i jeszcze wiele innych aspektów ;)
Swoją drogą Dzień Urodzenia ma na nas czasami większy wpływ, niż nam się zdaje ;)
Wszechświat jest księgą na­pisaną w języ­ku matematyki - Galileusz
Administrator

Zodiak: Waga
Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Droga życia: 9

przez Wedrussa » 23 gru 2014, o 22:42

oj myślę, ze dzien urodzenia ma ogromny wpływ..Czytam sobie te wszystkie kolejne dni porównuję do osób, któe dobrze znam i większośc sie zgadza...:)
pół żartem , pół serio....
Moderator

Zodiak: Ryby
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Droga życia: 3

Powrót do Aura Dnia