Follow

Forum Numerologiczne - Odkryj Symbolikę i Tajemnice Numerologii

Forum o numerologii, kompendium wiedzy numerologicznej, tajniki numerologii, teoria w praktyce, cenne porady doświadczonych pasjonatów numerologii

Aura Dnia

30 dzień miesiąca

Każdy dzień ma swoją aurę. W tym dziale będę opisywała poszczególne dni miesiąca.

przez Moris » 30 sty 2015, o 00:51

Dzisiaj trzydziesty dzień miesiąca – w tym dniu rządzi Jowisz. Pierwsza połowa dnia pozytywna. Będziemy mieli dużo planów na wieczór, ale i nie tylko. Także wzrośnie chęć zrobienia czegoś, by poprawić swe finanse, aby wzrosły korzystne możliwości w tej sferze, jednakże nie podejmujmy dzisiaj ważnych decyzji.
Unikajmy intryg, ponieważ wibracja 3, która odpowiedzialna jest za komunikację, sprzyja także wszelkim konfrontacjom, do tego wzmocniona jest Zerem, które łagodzi wybuchowość. Jednym słowem dzisiaj łagodniejemy, zatem wykorzystajmy to.
Powinien to być dzień spokojny, lepiej zaszyć się w domu z przyjaciółmi lub spędzając czas na pracy twórczej.
Śmiejmy się, bawmy.
Unikajmy lenistwa, nie objadajmy się. Ostrożnie z alkoholem.

Ludzie urodzeni 30 dnia miesiąca zakładają maski – nie pokazują tak naprawdę o co im chodzi. Nigdy nie pokazują swego prawdziwego stanu duszy, tego, co myślą, tego, że mogą być zdolni do rzeczy, o które inni ich nie posądziliby.
Są to ludzie wrażliwi i przyjaźni, ale mają mniej przyjaciół, niż ludzie, którzy urodzili się 3 ego dnia miesiąca.
Bardzo podatni na uroki płci przeciwnej. Nie potrafią odmawiać.
Mają w sobie dużo obaw i strachu a to za sprawą zestawienia 3 i 0, gdzie Zero i Trójka same w sobie boją się krytyki i odkrywania ich prawdziwego wnętrza.
Ludzie pracowici i uczynni.

3 – 0 – 3 / liczby wyobraźni , twórcze, kreatywne

Afirmacja na dzisiaj

” Jestem bezpieczny /a – mam wszystkiego pod dostatkiem”
” Dziś odkrywam swe prawdziwe JA poprzez prawidłową komunikację”
Wszechświat jest księgą na­pisaną w języ­ku matematyki - Galileusz
Administrator

Zodiak: Waga
Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Droga życia: 9

Powrót do Aura Dnia