Follow

Forum Numerologiczne - Odkryj Symbolikę i Tajemnice Numerologii

Forum o numerologii, kompendium wiedzy numerologicznej, tajniki numerologii, teoria w praktyce, cenne porady doświadczonych pasjonatów numerologii

Aura Dnia

9 dzień miesiąca

Każdy dzień ma swoją aurę. W tym dziale będę opisywała poszczególne dni miesiąca.

przez Moris » 9 gru 2014, o 00:58

Aura dzisiejszego dnia :)

Dzień w wibracji 9.
Dzień pod patronatem planety Mars, czyli walczymy o swe priorytety ;)
Pierwsza połowa korzystna. Należy dać coś z siebie innym. Dzień nowych możliwości, jeśli zakończone to, co powinno być zakończone. Zielone światełko, by uporać się z zaległościami.
Nie rozpoczynajmy dzisiaj zupełnie nowych spraw, bo mogą nie pójść tak, jak sobie tego życzymy.
Jednym słowem z dala trzymajmy się od nowych projektów, inwestycji, podpisywania jakichkolwiek umów. Na ten dzień nie planujmy ślubów, podróży.
Natomiast, jeśli chcemy zmienić formę czegokolwiek, zmienić swe wnętrze, to jak najbardziej 9 dzień miesiąca temu sprzyja.
W końcu 9 to symboliczny motyl, czyli przeobrażenie – koniec i ponowne narodziny.
Stare musi odejść, by ustąpić miejsce nowemu.
Możemy poruszyć ciążące od dłuższego czasu negatywne sprawy rodzinne, zadzownić do przyjaciela, który czeka na nasz telefon już od paru dni, a może i miesięcy...
Uważajcie na słowa, bo możecie być cyniczni. Wydobądźcie na powierzchnię całe pokłady miłości, tolerancji i zrozumienia. Nie prowokujcie kłótni – lepiej ugyźć się w język, bo można zaprzepaścić dobrą znajomośc lub przyjaźń.
W nasze życie może wkraść się chaos, jednak, gdy będziecie elastyczni i spojrzycie na to, jak na nowe doświadczenia to wszystko ułoży się dobrze.


Ludzie urodzeni 9 dnia miesiąca przyciągają do siebie innych i ci „inni” nie wiedzą często dlaczego , nagle siadają obok nieznajomego człowieka i zaczynają zwierzać się ze swych najgłębszych sekretów. Później łapią się na tym, że przecież w ogóle tego człowieka nie znają, a od razu mu zaufali...
Właśnie taką energią emanują 9 ki , czy to z Dnia Urodzenia, czy z Liczby Drogi Życia.
Wzbudzają zaufanie, bo wibracja ta jest wyczuwalna – wyczuwalna jej mądrość, zrozumienie, otwartość, magnetyzm.
Wszyscy szukają u 9 ki rad. Przechodnie na ulicy najczęściej właśnie „Dziewiatkę” pytają o drogę.
Niekiedy są odbierane jako wywyższające się, zarozumiałe, chłodne, dlatego też muszą zwracać uwagę na formę komunikacji – muszą częściej, niż inne wibracje tłumaczyć, że tak naprawdę nie miały nic złego na myśli.
Wibracja 9 często swe dzieciństwo przeżywa samotnie – albo miała słabe porozumienie z jednym z rodziców, albo wychowała się z dala od domu rodzinnego, albo w domu dziecka.
Jest tutaj duży wpływ przeszłości na życie i „Dziewiątce” trudno jest pozbyć się tych blokad, ponieważ nie myśli o sobie, a o innych i nie ma kontaktu z prawdziwymi emocjami.
Prowadzi to do tego, że Dziewiąteczka zaczyna narzekać, iż nie ma znikąd pomocy, że musi radzić sobie sama. Nie dostrzega przyjaznych ludzi wokół siebie, często na własne życzenie, bo woli umartwiać się.
Posiada bardzo silną wolę i walczy do końca. Kocha niezależność i wolność. Jest szczera, swobodna w działaniu, towarzyska, wesoła.
W drugiej połowie życia najczęściej osiąga sukcesy. Pierwsza połowa jest mniej korzystna.


Afirmacja na dziś

„ Uwalniam się od przeszłości dopuszczając do siebie tylko miłość”
„ Kocham siebie i akceptuję całkowicie „
„Dbam o ład i porządek w swym życiu"
Wszechświat jest księgą na­pisaną w języ­ku matematyki - Galileusz
Avatar użytkownika
Administrator
 
Zodiak: Waga
Posty: 370
Dołączył(a): 15 cze 2013, o 11:16
Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Droga życia: 9

Powrót do Aura Dnia 


  • PODOBNE TEMATY
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
cron

Tematy bez odpowiedzi

Nowe posty