Follow

Forum Numerologiczne - Odkryj Symbolikę i Tajemnice Numerologii

Forum o numerologii, kompendium wiedzy numerologicznej, tajniki numerologii, teoria w praktyce, cenne porady doświadczonych pasjonatów numerologii

Aura Dnia

aura dnia i związek 10 / 1

Każdy dzień ma swoją aurę. W tym dziale będę opisywała poszczególne dni miesiąca.

przez Moris » 9 lut 2015, o 23:59

Aura dnia i związek – 10 / 1

Aura dnia 10 sprzyja dużym wyzwaniom, zmianom. 10 to transformacja, zatem mottem tego dnia jest działanie.

W tym dniu bardzo dobrze rokuje rozpoczynanie wszelkich większych przedsięwzięć, gdyż jak wspomniałam – jest to wibracja transformująca.
Spotkać nas może wiele okazji, druga taka szansa może długo nie powtórzyć się.

Wspólna Droga Życia – 10 / 1 (zsumowane wibracje Dróg Życia partnerów)

związek 1 + 9 – spotkanie Słońca z Marsem, dwie silne osobowości, muszą wspólnie iść przez życie, związek oparty na pomaganiu sobie, podnoszeniu się z kryzysów, inaczej związek będzie fikcją.
Jako, że 10 transformuje, zatem tutaj partnerzy mogą rozwijać swą świadomość, lub całe życie ze sobą walczyć o prym. 1 motywuje 9. Nie wolno im walczyć o władzę.

związek 2 + 8 - spotkanie Księżyca z Saturnem, związek liczb parzystych. Muszą się wzajemnie motywować i dbać o to, by nie weszła nuda do związku. 8 może być zbyt twarda dla czułej i delikatnej 2 ( jest lepiej, gdy kobieta w tym układzie to 8, a mężczyzna 2). Powinni budować relacje na bazie przyjaźni i prowadzić wspólnie interesy.

związek 3 + 7 –Jowisz i Ketu, związek może być bardzo dynamiczny. Tu przyciągnęły się dwa przeciwieństwa, bo ekstrawertyk z introwertykiem, ale jest tu ogromna chemia. 7 lubi ciszę, a 3 zgiełk, towarzystwo, bywanie, zatem tutaj trzeba kompromisów.
7 ka może stać się cyniczna, a 3 straci swój wewnętrzny optymizm i stanie się marudą. Muszą posiadać duże zaplecze duchowe

związek 4 + 6 – Rahu i Wenus, niby dobrze, ale nie na długo, gdyż zbyt duże tu rozbieżności. Dużo rozczarowań dla 4. Mogą popadać w tarapaty finansowe. Sytuację ratuje potomstwo. Obie chcą zapewnić mu bezpieczeństwo. Kobieta 6 powinna być jednak szczęśliwa, bo gdy ona będzie nieszczęśliwa to i cała rodzina. Mężczyzna 6 ma być doceniony i być głową rodziny. 4 podporządkuje się.

związek 5 + 5 – dwa razy Merkury – zawrót głowy. Związek żywiołowy. Ciągle coś dzieje się. Ich związek można porównać do jazdy na rowerze, ale bez tzw. trzymanki. Czy dojadą do celu, czy wywrócą się, zależy tylko od ich przezorności, mądrości i zasobów duchowych. Obydwoje nie mają głowy do finansów, więc mogą popadać w kłopoty. Muszą mieć obydwoje pracę, którą kochają, inaczej stoczą się w dół po równi pochyłej.
Wszechświat jest księgą na­pisaną w języ­ku matematyki - Galileusz
Avatar użytkownika
Administrator
 
Zodiak: Waga
Posty: 370
Dołączył(a): 15 cze 2013, o 11:16
Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Droga życia: 9

Powrót do Aura Dnia 


  • PODOBNE TEMATY
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
cron

Tematy bez odpowiedzi

Nowe posty