Follow

Forum Numerologiczne - Odkryj Symbolikę i Tajemnice Numerologii

Forum o numerologii, kompendium wiedzy numerologicznej, tajniki numerologii, teoria w praktyce, cenne porady doświadczonych pasjonatów numerologii

Powitalnia

Dzień Dobry.

przez Sadaharu » 15 lis 2013, o 15:57

Jako, że wkroczyłem do cudzego domostwa, wypadałoby się chociaż krótko opisać, prawda?

Na imię mi Sadaharu (przynajmniej tutaj), jestem dziwacznym piętnastolatkiem. W tym roku będę kończył trzecią klasę gimnazjum, po którym planuję pójść do liceum, lub gastronomika. W dalszej przyszłości chcę studiować teologię. Mogę nazwać się agnostykiem i być może typem osobowości 4w5.

Moje zainteresowania to głównie sport, twórczość E.A Poe'a, dramaty, ogólnie literatura epoki wiktoriańskiej i komedie. W wolnym czasie tworzę także swoje własne wiersze i opowiadania, które zwykle giną w mojej głowie, bo nie zapisuje ich na papierze. Również staram się nauczyć rysować. Myślę też o tym, by pojechać na konwent i zacząć na poważnie praktyki z piercingiem, zaczynając od kursów.

Jestem człowiekiem na ogół spokojnym, nieśmiałym, zamkniętym w swoim własnym świecie i postrzeganiu wszystkiego, choć też wyszczekanym. W wolnych chwilach dużo słucham muzyki. Główne jej gatunki, które goszczą w moim telefonie, to deathrap, deathcore, screamo, metal, rock, grunge, jakiś hardbass, oraz muzyka klasyczna, za którą swojego czasu szalałem, aktualnie mam jakiś sentyment do Paganini'ego, Vivaldi'ego i Fryderyka.

Teraz nabazgrzę coś o mojej dotychczasowej "przygodzie" z ezoteryką. Otóż jeśli o nią chodzi, to interesuję się prawie wszystkim, co jest z nią związane, głównie jednak krążę wokół energii i energetyki człowieka. Aktualnie staram się znaleźć miejsce, w którym jest umiejscowiona wiedza faktyczna, a nie bazgroły nastoletnich "pro-satan'ów", którzy jak nabazgrzą sobie na czole odwrócony krzyż, to myślą, że mają na sobie symbol szatana czy innego złego bytu. Zauważyłem jednak, że tutaj nie ma czegoś takiego i jest to w pewien sposób tępione, co mnie niezmiernie cieszy. Mam też nadzieję, że z waszą pomocą, choć trochę się rozwinę. Zapewne takie pytanie padnie, więc napiszę, że głównie prosiłbym o pomoc z podstawami, bo to, na co trafiłem pół roku temu w internecie, to jakaś pseudo-magia wróżek i innych takich. Moja praktyka magiczna opierała się głownie na sprawdzaniu technik internetowych "mistrzów", no cóż...
Teraz planuję rozpocząć moją praktykę z numerologią.

Dziękuję za uwagę.
Oto akt w którym lada moment hetmana zbije pionek...
Oto akt w którym za chwil kilka owca pożre wilka...
Początkujący

Zodiak: Bliźnięta
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Droga życia: 11

przez Wedrussa » 15 lis 2013, o 20:22

witaj...:) milo Cie poznac...:D....ja tez sie wlasciwie ucze...pomalutku do przodu...:)
pół żartem , pół serio....

Za ten post autor Wedrussa otrzymał(a) podziękowanie od: [Wyświetl]
Moderator

Zodiak: Ryby
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Droga życia: 3

przez Anonim » 17 lis 2013, o 13:57

Witaj Sadaharu :)
Masz ciekawe zainteresowania.
...kłamstwa to karma dawana głupcom....
Administrator

Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy
Droga życia: 5

przez Moris » 17 lis 2013, o 23:12

Hej hej, witaj...rozgość się ...
Wszechświat jest księgą na­pisaną w języ­ku matematyki - Galileusz
Administrator

Zodiak: Waga
Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Droga życia: 9

przez Advena » 18 lis 2013, o 22:55

Cześć Sadaharu, miło powitać. (Strasznie podoba mi się Twój avatar).
Nie wiem czy mogę spytać, ale ciekawi mnie jaką drogą tu trafiłeś. (-:
I 15 lat? Łał, po piśmie wydawałeś mi sie chłodnym 20-latkiem, co najmniej. ^^
✿✿✿✿✿✿✿ ✿✿✿✿✿✿✿✿ ✿✿✿✿✿✿✿

Za ten post autor Advena otrzymał(a) podziękowanie od: [Wyświetl]
Aktywny

Zodiak: Strzelec
Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Droga życia: 9

przez Sadaharu » 25 lis 2013, o 15:12

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie.

Adveno, będąc na forum o tematyce ezoterycznej zobaczyłem reklamę waszego forum i z ciekawości tu zajrzałem, zainteresowałem się i zarejestrowałem.
Oto akt w którym lada moment hetmana zbije pionek...
Oto akt w którym za chwil kilka owca pożre wilka...

Za ten post autor Sadaharu otrzymał(a) 2 podziękowania: [Wyświetl]
Początkujący

Otrzymał podziękowań: 5 razy
Droga życia: 11

Powrót do Powitalnia