Follow

Forum Numerologiczne - Odkryj Symbolikę i Tajemnice Numerologii

Forum o numerologii, kompendium wiedzy numerologicznej, tajniki numerologii, teoria w praktyce, cenne porady doświadczonych pasjonatów numerologii

Powitalnia

Hi! kąt ekscentryczności, please!

przez newhere » 15 lis 2013, o 18:02

Jeśli ktoś cokolwiek wie na temat zanczenia kąta ekscentryczności proszę o pomoc. Ciewkawi mnie co to w ogóle oznacza i jak go interpretować. Jest to zawsze 'ułamek' tj. X/Z ... z tego co widzę możliwości tego ułamka jest ogromnie dużo, jak to czytać? Za pomoc serdecznie dziękuję. Pozdrawiam
Początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 20:32
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Droga życia: 1

przez Sadaharu » 15 lis 2013, o 18:18

Założyłeś/aś już podobny temat, to, że jesteś niecierpliwy/a nie usprawiedliwia Twojego zakładania wątku w nieodpowiednim dziale, poza tym, Google nie gryzie.

Na koniec muszę wspomnieć jeszcze o elementach dodatkowych. Różni autorzy dodają do trzech głównych elementów portretu numerologicznego także inne, w celu uzupełnienia czy wzbogacenia go. Nie mają one jednak aż tak dużego znaczenia.

Włodzimierz H. Zylbertal pisze w swojej książce m.in o kącie ekscentryczności. Powstaje on poprzez dodanie do siebie zredukowanej wartości liczbowej obu imion i dnia urodzenia. Mówi on, jaka droga realizacji potencjałów jest dla człowieka najbardziej naturalna i jaką instynktownie wybiera. Od strony psychologicznej jest to "gęba" dorabiana człowiekowi przez opiekunów i nauczycieli w okresie niesamodzielności.
Oto akt w którym lada moment hetmana zbije pionek...
Oto akt w którym za chwil kilka owca pożre wilka...

Za ten post autor Sadaharu otrzymał(a) 2 podziękowania: [Wyświetl]
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Zodiak: Bliźnięta
Posty: 7
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 15:47
Lokalizacja: Kalisz
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Droga życia: 11


Powrót do Powitalniacron

Tematy bez odpowiedzi

Nowe posty