Follow

Forum Numerologiczne - Odkryj Symbolikę i Tajemnice Numerologii

Forum o numerologii, kompendium wiedzy numerologicznej, tajniki numerologii, teoria w praktyce, cenne porady doświadczonych pasjonatów numerologii

Luźne rozmowy

Numerologia Prosze o pomoc

przez Tomek3 » 29 wrz 2014, o 13:32

Czesc,

Chcialbym nauczyc sie numerologii. Nie raz nie dwa toracista badz tarocistka prosi o date urodzenia, nastepnie po jej otrzymaniu zaczyna mowic np. "jestes po przejsciach, masz za soba nieudany zwiazek, jestes po rozstaniu, stracilas prace, jestes bardzo zamknieta w sobie na nowe kontakty..." itp... a nastepnie prosi o pytanie i rozklada karty tarota...

No wlasnie... Chcialbym sie tego nauczyc, takiej numerologii. Jestem kompletnie zielony w tym temacie, a gdy patrze na te wszystkie tematu na forum nt numerologii to czuje sie jeszcze bardziej zatracony i nie wiem od czego mam zaczac... Czy ktos moglby mi wskazac droge ?

Czasami slysze ze ktos jest 2-ka lub piatka z pierwszego liczenia albo z drugiego liczenia, co to znaczy ?

Czy numerologii, opisow charakteru w znakach zodiaku albo charakterystyki wszystkich liczb trzeba nauczyc sie na pamiec ?

To wszystko jak dla mnie jest strasznie zagmatwane i chyba sam sie w tym wszystkim nie polapie.

Prosze o pomoc. Wszystkim z gory dziekuje.
Początkujący

Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy

przez Wedrussa » 22 paź 2014, o 09:40

Na pewno trzeba dużo czytać, obserwować ludzi pod kątem cyferek, ich daty urodzenia..Tak moja znajoma robi zawsze..:) .Zacznij od podstaw poznaj charakterystykę wszystkich 9 cyferek..Kup dobrą książkę, albo śćiągnij z chomika.Od czegoś trzeba zacząć..Wszystko krok po kroku..Wiedza sama nie wpada do głowy w ciągu jednego dnia..Jak to mówią , trzeba w tym siedzieć..:) pozdrawiam
pół żartem , pół serio....

Za ten post autor Wedrussa otrzymał(a) podziękowanie od: [Wyświetl]
Moderator

Zodiak: Ryby
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Droga życia: 3

przez Moris » 31 paź 2014, o 21:27

Każdy musi znaleźć swoją drogę, którą pójdzie i będzie odkrywał świat cyferek ;)
Uwierzcie, że im więcej książek przeczytacie, to tym większy zagości w Was chaos informacyjny i zamkniecie się na postrzeganie intuicyjne.
Radziłabym najpierw metodą empiryczną, poprzez pracę nad "rozgryzieniem" co w danej osobie "siedzi" zaczynać przygodę z numerologią.
Zaczynałam własnie w ten sposób. Rzuciłam się od razu na głęboką wodę i po zapoznaniu się z podstawami zaczęłam rozpracowywać rodzinę, znajomych, itd.
Tylko i wyłącznie poprzez pracę - doświadczenie możemy uczyć się numerologii ( jak i wszystkiego ).
Unikajcie brania "gotowców", czyli gotowych opisów. CZUJCIE wibracje cyfry, medytujcie, łączcie, twórzcie różne kombinacje i przede wszystkim - wyciągajcie wnioski.

Każdy sam musi wybrać swego nauczyciela, od którego będzie uczył się podstaw.
Przede wszystkim - unikajcie generalizowania, zamykania się w schematach, bo każdy człowiek jest inny - uszyty z innej koronki ( człowiek to koronka misternie utkana ).
Nie można napisać, czy powiedzieć, że ..każda 9 ka jest neurotyczna, itd.
Charakter człowieka to zestaw przeróżnych wibracji i kombinacji, na którą składa się wiele wątków, a które numerolog musi odebrać na poziomie fizycznym i duchowym.
Wszechświat jest księgą na­pisaną w języ­ku matematyki - Galileusz

Za ten post autor Moris otrzymał(a) podziękowanie od: [Wyświetl]
Administrator

Zodiak: Waga
Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Droga życia: 9

Powrót do Luźne rozmowy

Tematy bez odpowiedzi

Nowe posty