Follow

Forum Numerologiczne - Odkryj Symbolikę i Tajemnice Numerologii

Forum o numerologii, kompendium wiedzy numerologicznej, tajniki numerologii, teoria w praktyce, cenne porady doświadczonych pasjonatów numerologii

Powitalnia

Witam i gorąco pozdrawiam Wszystkich! :)

przez beatrix » 14 maja 2015, o 02:18

Rok 2015 jest bardzo ciekawy (dla mnie), ale wrzesień 2016 podobno zapowiada się szczególnie przełomowo (sumuje się na 9, i mój Cykl życia także). Czy to oznacza, że dla każdego będzie to koniec pewnego etapu w życiu, a dla mnie i wszystkich 9-tek, ten czas zapowiada się szczególnie pod znakiem tej wibracji?

Za ten post autor beatrix otrzymał(a) podziękowanie od: [Wyświetl]
Początkujący

Zodiak: Wodnik
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy
Droga życia: 9

przez Moris » 14 maja 2015, o 19:50

Wrzesień jest zawsze okresem przełomowym, ponieważ w tym okresie kończy się jeden rok numerologiczny a zaczyna następny.

Poza tym wibracja 9 to zawsze jakieś zamknięcie, ale i nadzieja na rozpoczęcie czegoś nowego, prawda?
Człowiek przygotowuje się do przejścia - ciało i intelekt.
To tak, jak z kobietą w ciąży. Dziecko rośnie 9 miesięcy, dojrzewa, ale i psychika kobiety zmienia się. Po 9 miesiącach rodzi się dziecko - mamy pewien namacalny całokształt i teraz następuje czas, gdy trzeba przetransformować swe życie.
Jeśli kobieta odrzuciła rolę matki w ciagu tych 9 miesięcy to później będzie jej trudno wejść w nią, a przecież musi to zrobić.
Tak samo jest z 9 letnim cyklem. W czasie jego trwania doświadczamy, formujemy nasze życie, a co z tą formą zrobimy później to tylko zależy od tego, jak bardzo staraliśmy się przez te 9 lat.
Z 9 rokiem musi przyjść zrozumienie pewnych przejawów życia - zrozumienie swej boskości - duchowości, możliwości, itd.
9 to czas możliwości, ale kończenia także, więc musimy być przygotowani na rozstania, cięcia, zmiany, wymuszone sytuacje, którę muszą dokonać się, bo kończy się dany etap.
Jednym słowem - doroślejemy, a w zasadzie - powinniśmy wydorośleć.
Ludzie, którzy posiadają Drogę Życia w wibracji 9 mogą mieć ułatwienia, ale też większa na nich spływa odpowiedzialność za słowa i czyny.
Wszechświat jest księgą na­pisaną w języ­ku matematyki - Galileusz

Za ten post autor Moris otrzymał(a) podziękowanie od: [Wyświetl]
Administrator

Zodiak: Waga
Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

przez beatrix » 15 maja 2015, o 00:58

Ariadne napisał(a):Wrzesień jest zawsze okresem przełomowym, ponieważ w tym okresie kończy się jeden rok numerologiczny a zaczyna następny.

Poza tym wibracja 9 to zawsze jakieś zamknięcie, ale i nadzieja na rozpoczęcie czegoś nowego, prawda?
Człowiek przygotowuje się do przejścia - ciało i intelekt.
To tak, jak z kobietą w ciąży. Dziecko rośnie 9 miesięcy, dojrzewa, ale i psychika kobiety zmienia się. Po 9 miesiącach rodzi się dziecko - mamy pewien namacalny całokształt i teraz następuje czas, gdy trzeba przetransformować swe życie.
Jeśli kobieta odrzuciła rolę matki w ciagu tych 9 miesięcy to później będzie jej trudno wejść w nią, a przecież musi to zrobić.
Tak samo jest z 9 letnim cyklem. W czasie jego trwania doświadczamy, formujemy nasze życie, a co z tą formą zrobimy później to tylko zależy od tego, jak bardzo staraliśmy się przez te 9 lat.
Z 9 rokiem musi przyjść zrozumienie pewnych przejawów życia - zrozumienie swej boskości - duchowości, możliwości, itd.
9 to czas możliwości, ale kończenia także, więc musimy być przygotowani na rozstania, cięcia, zmiany, wymuszone sytuacje, którę muszą dokonać się, bo kończy się dany etap.
Jednym słowem - doroślejemy, a w zasadzie - powinniśmy wydorośleć.
Ludzie, którzy posiadają Drogę Życia w wibracji 9 mogą mieć ułatwienia, ale też większa na nich spływa odpowiedzialność za słowa i czyny.

:P
Droga Ariadne, dziękuję Ci za szybką odpowiedź, (gratuluję dobrej intuicji!) Zaintrygowało mnie zwłaszcza to, co napisałaś o nastawieniu matki do swojego jeszcze nie narodzonego dziecka... To idealnie pasuje do mojej rodzinnej sytuacji. Moja córka była niezdecydowana, przerażona swoim przyszłym macierzyństwem, oczywiście, że ja zaoferowałam pomoc, ( dlatego ostatnie miesiące ciąży były mniej stresujące), w rezultacie później przejęłam prawie całą odpowiedzialność za wychowanie dziecka, które ma teraz 7 lat. Bardzo bym chciała wrócić do mojego życia, dlatego wczoraj podjęłam decyzję, że chcę odejść. Moja córka teraz poważnie rozważa taką opcję, dojrzewa... hi hi! :) Jestem urodzona 10 lutego, a więc myślę, że teraz jest idealny czas dla mnie na odcinanie się od takiego układu (?) Dziękuję za komentarz w tej sprawie, buziaczki! :D

Za ten post autor beatrix otrzymał(a) podziękowanie od: [Wyświetl]
Początkujący

Zodiak: Wodnik
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Powrót do Powitalnia