Follow

Forum Numerologiczne - Odkryj Symbolikę i Tajemnice Numerologii

Forum o numerologii, kompendium wiedzy numerologicznej, tajniki numerologii, teoria w praktyce, cenne porady doświadczonych pasjonatów numerologii

Powitalnia

Witam.

przez Felina » 30 lis 2013, o 23:51

Dosyć ciężko jest mi obnażać swoją duszę przed jakąś zbiorowością, tak więc to, co teraz robię, kosztuje mnie niemało. Jednak nie wyobrażam sobie przybycia gdziekolwiek i nie wypowiedzenia chociażby słówka. Z czystej grzeczności.
Mam na imię Ola, jestem mieszkanką pewnego niewielkiego miasta w województwie lubelskim. Mam lat zaledwie piętnaście. Co zapewne jest oczywiste, lubuję się w różnego rodzaju zjawiskach paranormalnych (tutaj między innymi numerologii, którą można uznać za jakąś gałąź), aczkolwiek oprócz tego posiadam szereg innych zainteresowań. Od dziecka pasjonuję się kynologią i innymi naukami wiążącymi się ze światem zwierząt. Uwielbiam szeroko pojętą sztukę, największym zainteresowaniem darzę jednak literaturę. Sama uwielbiam tworzyć przeróżne wiersze i opowiadania, choć mam do wszystkiego słomiany zapał, zatem niewiele z tego przelewam na papier. Interesuję się także historią, uwielbiam starocie, starożytny Egipt i epokę wiktoriańską. Anglia za panowania królowej Wiktorii wzbudza we mnie nieopisane uczucia. Pasjonuję się także psychologią.
Jedną z moich największych miłości są książki, które mogę pochłaniać tonami. Gustuję w literaturze fantastyczniej (choć nie fantasy), czytuję też kryminały czy horrory.
Jeśli chodzi o moją osobowość, to nie powiem zbyt wiele. Wynika to być może z zawiłości mojego charakteru, którego nie jestem w stanie do końca pojąć. Najważniejszą rzeczą, chyba najbardziej obrazującą moją osobę jest to, iż czuję się kompletnie nie na miejscu. Mam wrażenie, że ktoś sprawił mi okrutny żart i zesłał nie w ten czas i nie w te miejsce, w którym powinnam się znaleźć. Czuję odrazę do współczesności i za nic w świecie nie potrafię się tu odnaleźć. Co za tym idzie, zwykle ludzie ode stronią. Mam skłonności do różnorakich melancholii, tęsknoty za tym, czego nigdy nie zaznałam, ot dusza wyrywa się gdzieś daleko. Zdaje mi się, że jedynym sposobem, żeby podpiąć mnie pod jakiś schemat ludzkiej osobowości będzie enneagram i dajmonizm. W przypadku pierwszego jestem typem 4w5, a forma dajmona, w której obecnie się znajduję to kraska zwyczajna.
To tak abstrahując od sedna sprawy, czyli tego, po co tutaj przybyłam. Otóż, chciałabym zgłębić dziedzinę numerologii. Fascynuje mnie to, że zaskakująco trafnie można określić samego siebie i poniekąd swoją przyszłość. Nie jestem tak całkowicie zielona, ale też nie mogę powiedzieć, że obeznana. Jak widać z rubryki w profilu, jestem numerologiczną jedenastką.

PS Widzę, że forum nie jest oblegane przez dużą liczbę użytkowników, tym lepiej. Ale mam nadzieję, że nie jest całkowicie wymarłe i będę miała możliwość udzielenia się tu i tam.

Za ten post autor Felina otrzymał(a) 2 podziękowania: [Wyświetl]
Aktywny

Zodiak: Waga
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy
Droga życia: 11

przez Moris » 1 gru 2013, o 03:04

Witaj, doceniam to, że tyle o sobie napisałaś. Mam nadzieję, że znajdziesz wiele odpowiedzi i dowiesz się czegoś więcej o sobie. Forum dopiero rozwija się, ale wymarłe nie jest ;) Mam też nadzieję, że " ożyje" ...
Wszechświat jest księgą na­pisaną w języ­ku matematyki - Galileusz
Administrator

Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Droga życia: 9

przez Anonim » 1 gru 2013, o 03:06

Witaj Olu, miło Cię poznać ;)

Felina napisał(a):PS Widzę, że forum nie jest oblegane przez dużą liczbę użytkowników, tym lepiej. Ale mam nadzieję, że nie jest całkowicie wymarłe i będę miała możliwość udzielenia się tu i tam.

Forum niedawno wystartowało, dlatego mały tutaj ruch, jednak wymarłe nie jest i nie będzie ; )
Zawsze możesz liczyć na odpowiedź, od kogoś kto jest w temacie,.. np Ariadne.
Zatem pytaj śmiało o wszystko :)
...kłamstwa to karma dawana głupcom....
Administrator

Zodiak: Bliźnięta
Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy
Droga życia: 5

przez Felina » 1 gru 2013, o 17:39

Bardzo dziękuję za miłe powitanie. Mam nadzieję, że forum wkrótce się rozrośnie, do czego zobowiązuję się przyczynić. :)
Aktywny

przez Wedrussa » 1 gru 2013, o 21:29

witaj ...:) czuj sie tu swobodnie..:D
pół żartem , pół serio....
Moderator

Zodiak: Ryby
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Droga życia: 3

przez Hope » 3 gru 2013, o 19:40

I ja witam Cię Felino :)
Początkujący

Otrzymał podziękowań: 1 razy
Droga życia: 8

przez Sadaharu » 31 gru 2013, o 12:44

Och, jakie ciekawe przywitanie! A osoba, które je pisała jest nie mniej ciekawa, ponieważ czuję się, jakbym czytał opis mojego klona, no cóż.

Czuję odrazę do współczesności i za nic w świecie nie potrafię się tu odnaleźć. Co za tym idzie, zwykle ludzie ode stronią.

Wierz mi, ludzie najchętniej wrzuciliby nas do psychiatryka, otulonych przytulnymi kaftanami, bo odbieganie od z góry narzuconej normalności jest nie wiadomo jakie złe i odrażające, larwy.

Powodzenia w szeroko pojętej ezoteryce i twórczości pisarskiej.
Oto akt w którym lada moment hetmana zbije pionek...
Oto akt w którym za chwil kilka owca pożre wilka...
Początkujący

Zodiak: Bliźnięta
Otrzymał podziękowań: 5 razy

przez Felina » 1 sty 2014, o 18:23

Szczerze mówiąc nie wiem, co powiedzieć... Dla mnie taka zbieżność także jest ogromnie zaskakująca. Ale bardzo cieszę się z tego powodu. To pokazuje mi, że jednak nie jestem aż tak do końca wykluczona i wyobcowana, skoro gdzieś istnieją ludzie tak bardzo podobni. To dziwne, prawda?

Dziękuję za przywitanie.
Aktywny

Powrót do Powitalnia