Follow

Forum Numerologiczne - Odkryj Symbolikę i Tajemnice Numerologii

Forum o numerologii, kompendium wiedzy numerologicznej, tajniki numerologii, teoria w praktyce, cenne porady doświadczonych pasjonatów numerologii

Powitalnia

Witam

przez Achion » 8 sty 2014, o 22:06

Witam wszystkich razem i każdego z osobna.

Jak widzicie po nicku- nazywam się Achion, a w rzeczywistości nazywam się Mateusz. Mam PRAWIE (kilka dni brakuje) 16 lat. Numerologią interesuje się od półtorej roku, mam kilka książek w domu i na komputerze. Pasjonuje się również wróżbiarstwem i innymi "naukami tajemnymi", a tak bardziej normalnie... uwielbiam informatykę i historię.
Moja wibracja urodzenia to Jedynka, w co, niestety, często powątpiewam. Jestem strasznie nieśmiały, słabo otwarty na ludzi i brakuje mi charyzmy do "dowódcy". Czasami mam wrażenie, że nie pasuje do miejsca, gdzie przebywam.
Numerologią zaciekawiłem się przez moje małe "zboczenie" - Harry'ego Pottera. W internecie istnieje wiele wirtualnych szkół magii, a do jednej z nich sam się zapisałem. Pokochałem numerologie od pierwszej wirtualnej lekcji! Zacząłem o niej czytać więcej i mnie pochłonęła. W szkole często rozmawiam z moimi nauczycielkami na temat numerologii, jedna z nich powiedziała mi, że powinienem zarabiać na tym ale to nie to samo.
Brzydzę się tymi wszystkimi tele-wróżkami. Jeśli komuś to przeszkadza, przepraszam. Wkurzają mnie i tyle.
Ciężko mi pisać o sobie... zawsze się określam mianem "najgorszego i najgłupszego dzieciaka", a moi znajomi (nie licz, swoją drogą) tylko mi to wybijają z głowy.
Na forum trafiłem jakiś czas temu ale dopiero dzisiaj odważyłem się coś napisać. Mam nadzieje, że nikogo nie zrazi moje zachowanie oraz wiek.

Za ten post autor Achion otrzymał(a) podziękowanie od: [Wyświetl]
Początkujący

Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy

przez Moris » 8 sty 2014, o 22:56

Spokojnie Mati, fajnie, że dołączyłeś do nas. Mam nadzieję, że skorzystasz z wiedzy, jaką tu posiadamy i podzielisz się swoją.
A to, że jesteś numerologiczną jedyneczką to nic nie znaczy. Liczą się inne wibracje - wibracja dnia, a w szczególności to, co masz w liczbie duszy ;)
Wszechświat jest księgą na­pisaną w języ­ku matematyki - Galileusz
Administrator

Zodiak: Waga
Podziękował : 50 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy
Droga życia: 9

przez Anonim » 9 sty 2014, o 01:25

Witamy na forum : )
...kłamstwa to karma dawana głupcom....
Administrator

Zodiak: Bliźnięta
Podziękował : 20 razy